Мешканці віддаленого мікрорайону в Славуті перерахували вимоги: відкриття аптеки, встановлення «лежачого поліцейського» та налогодження громадського транспорту

30 вересня жителі «Мокроволя», що в Славуті, запросили міських чиновників до себе «на район». Про це повідомила пресслужба Славутської міської ради.

Головним чином, мешканців цікавив стан дорожнього покриття вулиць цього мікрорайону, необхідність улаштування тротуару та лежачих поліцейських на вул. Острозька, відсутність аптечного пункту, сполучення громадського транспорту, будівництво централізованого водовідведення та інше.

«Звичайно, потрібно приводити в порядок дороги, тротуари, але поки ми не замінимо та не побудуємо всі комунікації, цю проблему важко вирішити, — зазначив міський голова Василь Сидор. — Бо будівництво доріг та водовідведення — це першочергове та стратегічне завдання».

Відсутність аптечного пункту — цю проблему також обговорили під час зустрічі. Міський голова наголосив, що, це питання комерції, і втручатися у таку діяльність міська влада не має права, але все ж таки, ця проблема не залишиться поза увагою. Крім того, зауважив, що у подальшому, у разі необхідності, можна буде розглядати розміщення у цьому мікрорайоні амбулаторії практики сімейної медицини, яка дозволить отримувати усі необхідні медичні послуги в одному приміщенні.

Людей також цікавило питання курсування громадського транспорту через вулиці мікрорайону, на що отримали відповідь про те, що наразі виконавчим комітетом розроблено новий графік руху, який невдовзі запрацює та покращить довезення людей по місту.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці