У Славуті відкрили пункт соціальної допомоги для безхатьків

Завершилися ремонтні роботи приміщення, де будуть надаватися дореінтеграційні послуги особам без постійного місця проживання, що на базі міської лазні. 2 вересня спільно оглянули це приміщення міський голова Славути Василь Сидор, представники соціальних служб міста, керівник КП «Славутське УВКГ» Дементій Збаровський. Про це повідомив Виконавчий комітет Славутської міської ради на своїй сторінці у фейсбуці.

— Тут створені усі необхідні умови для того, щоб бездомні громадяни та особи, які опинилися у скрутних умовах, змогли безкоштовно скористатися елементарними гігієнічними послугами: помитися, переодягнутися у чистий одяг — одним словом привести себе в порядок та при крайній потребі навіть заночувати, — детальніше розповів про створений Пункт соціальної допомоги міський голова Василь Сидор. — Це приміщення буде координувати КУ «Славутський територіальний центр соціального обслуговування» та управління соціального захисту виконавчого комітету Славутської міської ради. Якщо ж такі громадяни виявлять бажання щодо їхнього працевлаштування чи розміщення до інтернатних закладів тощо, то ці питання також будуть відпрацьовуватися.

Микола Паламарчук, директор КУ «Славутський територіальний центр соціального обслуговування», поділившись з присутніми баченням подальшого використання цього приміщення, наголосив, що його створення — це дуже необхідна і корисна справа, адже прикладів ситуацій, коли працівники швидкої, підібравши безхатченка в неохайному вигляді, не знали, що з ним робити надалі — багато.

— Відтепер буде існувати кімната, де вищевказаній категорії осіб можна привести себе у належний стан. Вона буде працювати за потребою, адже ці люди стоять на обліку соціальних працівників Терцентру — це близько 10 чоловік. Ця цифра постійно змінюється, і особливо зростає у зимовий період, а тому це приміщення буде використовуватися також як ще одне місце обігріву для бездомних людей, — додав Микола Федорович.

На завершення міський голова передав ключ від Пункту соціальної допомоги для Територіального центру та висловив сподівання, що це приміщення буде максимально використовуватися за своїм призначенням та подякував за господарчі роботи щодо його облаштування комунальним підприємствам «Славутське ЖКО» (керівник В. Яцюк), «Славутське УВКГ» (керівник Д. Збаровський) та директору КУ «Славутський територіальний центр соціального обслуговування».

Принагідно міський голова разом із керівником УВКГ оглянули приміщення міської лазні та обговорили можливі варіанти її роботи.

Один з них — із жовтня відкрити сауну, а вже велику залу та душові кабінки — по завершенню карантинного періоду.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


5 коментарів до статті «У Славуті відкрили пункт соціальної допомоги для безхатьків»

 1. Роботу краще їм дайте!

  • Artur Liepinsh коментує:

   Оля Крищук Киньлем а вони хочуть працювати?))

  • Artur Liepinsh то нащо їм надавати яку-небудь допомогу. Мені також колись було важко, то я йшла на другу роботу, і нічого вижила, дітей вигодувала, тепер все добре. А на халяву і я туди можу прийти помитися, без плати за комунальні, поїсти , не погано так жити. Не розумію , чому безхатькам допомагати?! Вони так хочуть жити, не хай живуть, хто їм не дає.

  • Віктор Линник коментує:

   Оля Крищук Киньлем А вони хочуть її брати?

 2. Svetlana Simagina коментує:

  А у нас?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці