У Полонне на два тижні з’їхалися керамісти з України та Білорусі

У місті Полонному успішно завершився Міжнародний керамічний пленер «Фенікс». Протягом двох тижнів сотні жителів міста, а також керамісти з усієї України та Білорусі стали свідками справжнього відродження давніх керамічних традицій цього регіону.

Екскурсії містом, відвідування одного з провідних підприємств галузі — Майдан-Вильского кар’єру, численні майстер-класи для дітей та дорослих — ось тільки невеликий перелік заходів пленеру.

— Мета нашого фонду — розвиток міста Полонного, міста європейського значення. Першим таким кроком для досягнення цілей фонду стало проведення керамічного пленеру «Фенікс» і запровадження його у подальшому. У такий спосіб ми хочемо нагадати місцевим жителям, що Полонне було і є містом кераміки та фарфору. По-друге хочеться донести людям високе мистецтво створення керамічних скульптур та виробів з глини, — зазначає Наталія Ксьондзик, БФ «Святого Валентина».

За підтримки Харківського плиткового заводу (ХПЗ) та керамічної групи Golden Tile, керамічні митці створили нову серію робіт, які прикрасять місцевий музей.

А запалення вогняної скульптури стало справжнім символом пленеру, уособленням відродження керамічних традиції і початку нового етапу у розвитку індустрії.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці