На Хмельниччині підприємство розробляє апарати ШВЛ за швейцарською технологією

Вчора, 1 вересня, під час робочого візиту на Хмельниччину, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль відвідав ДП «Новатор», що в обласному центрі. Українські апарати ШВЛ за швейцарською технологією — це тепер один із напрямів роботи цього держпідприємства.

— Сьогодні особисто побачили виробництво та впевнились, що виділені кошти йдуть за призначенням: забезпечити апаратами Україну та здобути можливість постачати їх на експорт. У травні цього року «Новатор» уклав договір зі швейцарською компанією, яка виготовляє обладнання світового рівня. Отримана технологія передбачає виробництво кисневих концентраторів, які сьогодні є невід’ємною частиною протоколу лікування COVID-19, — написав на своїй сторінці у фейсбуці Денис Шмигаль.

Окрім виробництва медичного обладнання, «Новатор» також є одним із лідерів у зміцненні обороноздатності України. Саме тому в урядовому законопроєкті «Новатор» увійшов до переліку підприємств, які не підлягають приватизації.

Також Прем’єр-міністр Денис Шмигаль в межах робочої поїздки проінспектував заклади освіти Хмельниччини з нагоди початку навчального року.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «На Хмельниччині підприємство розробляє апарати ШВЛ за швейцарською технологією»

  1. За швейцарською технологією … на застарілому обладнанні 4о- річної давнини…Підключити би свістунова до цього апарату. Цікаво, скільки би протягнув?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці