98-річній жительці Нетішина призначено державну стипендію

Учасниці бойових дій, 98-річній Ганні Пилипівні Потапенко Указом Президента України від 24 липня 2020 року «Про призначення довічних державних стипендій учасникам бойових дій у період Другої світової війни 1939–1945 років» призначено довічну державну стипендію. Це перша подібна стипендія в Нетішині. Про це повідомив Виконавчий комітет Нетішинської міської ради на своїй сторінці у фейсбуці.

Довічна державна стипендія заснована Указом Президента України від 17 травня 2000 року і може бути призначена учасникам бойових дій, які відзначені державними нагородами за заслуги в період Другої світової війни 1939–1945 рр., зробили вагомий внесок у розбудову Української держави і проживають в Україні.

Виплачується стипендія щомісяця в розмірі 100 відсотків прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, незалежно від розміру одержуваної заробітної плати.

Ганна Пилипівна у роки ІІ Світової війни була медсестрою у фронтовому госпіталі. Родом з Іловайська Донецької області, після демобілізації працювала у міському пологовому будинку. У Нетішині проживає з 2003 року.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці