У Славуті дали нове життя Сангушковому джерелу

Працівники комунальних підприємств, депутати Славутської міської ради Світлана Медведєва та Володимир Скомаровський разом із жителями мікрорайону «Південний» провели толоку та спільними зусиллями відновили Сангушкове джерело. Про це повідомила у фейсбуці пресслужба Славутської МВК.

Нагадаємо, нещодавно мешканці мікрорайону «Південний» звернулися до міського голови Славути Василя Сидора з проханням допомогти відновити Сангушкове джерело. Потічок перестав функціонувати через засмічення та замулення.

Результат не забарився: джерело знову наповнилося водою.

«Залучивши техніку, вдалося виконати роботи із благоустрою прилеглої до джерела території: викорчувати кущі, обрізати гілля дерев, вигребти та вивезти сміття. Сам колодязь теж вичистили від листя, гілок та купи слідів людської життєдіяльності» — зазначили у пресслужбі.

Під час толоки від жителів мікрорайону надійшли пропозиції щодо облаштування колодязя та джерела таким чином, щоб із нього було зручно набирати воду.

Вже сьогодні, 21 серпня, було відібрано проби води для перевірки можливості її подальшого використання. За словами керівника КП «Славутське УВКГ» Дементія Збаровського, вода придатна до споживання.

Проте рекомендується споживати воду не з потічка, а з джерела обладнаного металевою трубою з водовипуском.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці