Вартість сільського водогону на Ізяславщині складе понад 6 мільйонів гривень

Очільник Ізяславського РДА зустрівся із громадською активісткою із села Михля Лютарської сільської ради з приводу будівництва другої черги водогону в селі, яке вона представляє. Про це йдеться на сайті Ізяславської РДА.

На території села Михля проживає 857 жителів населення (259 діючих дворів), знаходиться загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (170 учнів), є діючий дитячий садок (на 40 дітей), ФАП. У цьому селі є лише 10 криниць громадського користування, в яких знизився рівень води, а в деяких взагалі вода зникла, а також існуючий водогін, побудований з металевих та азбестових труб у 80-х роках, який забезпечує водою лише невелику частину села, постійно дає прориви.

Населенню села протягом багатьох років катастрофічно не вистачає питної води. При будівництві І черги у 2012–2013 роках було прокладено лише 2,745 км водогону до центра села та встановлено водонапірну башту. На даний час водою забезпечена частина населення с. Михля у кількості 87 дворів, інша частина населення користується водою із старого існуючого водогону, а якість води в криницях не завжди відповідає санітарно-гігієнічним вимогам.

Під час проведення особистого прийому громадян та обговорення цієї нагальної проблеми: будівництва ІІ черги водогону в селі Михля.

Кошторисна вартість проекту будівництва водогону у цій сільській місцевості, який був виготовлений кілька років тому, становить на сьогоднішній день 6195,783 тис. грн. Із них освоєно вже 1183,301 тис. грн (1131,481 тис. грн — виконано будівельно-монтажні роботи в попередні роки та 51,820 тис. грн — на коригування проєкту у 2018 році). Залишок коштів станом на 1 липня становить 5012,5 тис. грн.

За результатами зібрання було прийнято рішення у стислі терміни провести робочу зустріч із відповідними службами для позитивного вирішення порушеного питання.

Нагадаємо, в Шепетівці ведуть водогін у мікрорайоні Косецькому.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «Вартість сільського водогону на Ізяславщині складе понад 6 мільйонів гривень»

  1. Лилия Каминская коментує:

    В Полонному навіть об іздна дорога по вул Миропільській в центрі міста без водогону, страшно подумати якщо якась аварія , а поряд поліція і суд, що буде і чим будуть гасити


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці