На Хмельниччині завершився призов на строкову військову службу

Вчора, 30 липня, відбулася остання відправка призовників з обласного збірного пункту до місць служби і таким чином цьогорічна весняно-літня призовна кампанія на Хмельниччині була завершена.

Як зазначає пресслужба Хмельницького обласного військового комісаріату, на строкову військову службу призвано 630 краян. Із них:

  • 365 проходитиме службу в Збройних Силах України;
  • 208 — у Національної гвардії;
  • 22 — у Державній прикордонній службі;
  • 35 — у Державній спеціальній службі транспорту.

План призову виконано на сто відсотків і за кількісними і за якісними показниками.

— Практично всі військові комісаріати області успішно впоралися із поставленими завданнями. Відправки команд проводилися організовано, у встановлені терміни, вчасно та без зривів, — зауважує військовий комісар Хмельницького обласного військового комісаріату полковник Костянтин Радченко.

Також він відмітив, що в ході проведення призову зусилля призовних комісій спрямовувалися на ретельне вивчення особистостей призовників, тобто відбір на службу проводився з урахуванням їх морально-психологічних і ділових якостей, стану здоров’я, фізичного розвитку, освіти і спеціальної підготовки, сімейного стану тощо. На комплектування військ не направлялися призовники, які не мали базової загальної середньої освіти, мали низькі морально-ділові якості, перебували на обліку в органах внутрішніх справ за антигромадську поведінку, зловживали алкоголем чи вживали наркотичні речовини тощо.

Слід також відзначити, що в ході призовної кампанії призовникам, як мали бажання вступити цього літа до вищих навчальних закладів, надавалася відстрочка від призову. Для цього абітурієнти мали надати відповідні довідки з вузів до призовних комісій.

Призов на військову службу в області проводився з дотриманням усіх вимог карантину, вживалися заходи для недопущення зараження майбутніх воїнів коронавірусом COVID-19. Зокрема, задля цього кожен призовник, який відправлявся на обласний збірний пункт, проходив IFA-тестування. Жодного випадку зараження виявлено не було.

— Тож дякуємо батькам за виховання майбутніх воїнів — захисників України, які сьогодні вже виконують свій конституційний обов’язок, а самим хлопцям бажаємо цікавої служби, вірних друзів та корисного військового досвіду, — додав військовий комісар.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «На Хмельниччині завершився призов на строкову військову службу»

  1. Алла Пасечник коментує:

    Та ви що, треба ж таке співпадання , призовники , як один, всі здорові , а в Шепетівці таке робиться з ковідом… Прям, як в нас певні зони є , де ваш ковід безсилий


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці