450 призовників із Хмельниччини одягнули військову форму

На Хмельниччині триває призов на строкову військову службу. Наразі з обласного збірного пункту до Збройних сил України та інших військових формувань відправлено 450 призовників, що складає 72 відсотки від визначеного планового завдання.

Зокрема, однострої українського війська протягом останніх тижнів одягнули 273 юних подолянина, ще 177 були відправлені до підрозділів Національної гвардії України (120), Державної спеціальної служби транспорту (22) та Державної прикордонної служби (35).

Під час цьогорічної весняно-літньої призовної кампанії загалом з області планується призвати 630 громадян віком від 18-ти до 27-ми років.

— Таким чином ми вже повністю закрили планове завдання щодо комплектування військовослужбовцями строкової служби підрозділів ДПСУ та ДССТ. На даний час триває активний відбір юнаків на службу до частин Національної гвардії. Тож призовна кампанія триває без зривів і є всі підстави сподіватися, що до кінця липня ми успішно її завершимо, — відзначає начальник обласного збірного пункту підполковник Олег Попович.

Перед відправкою з районних та міських військових комісаріатів на збірний пункт усіх без винятку призовників тестують методом ІФА на наявність захворювання на Covid-19. При цьому на обласному збірному пункті забезпечуються необхідні заходи для дотримання карантинних вимог.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «450 призовників із Хмельниччини одягнули військову форму»

  1. Любов Борозенна коментує:

    Бережи їх Боже!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці