Відновлення залізничної зупинки у Війтівцях сприятиме розвитку самого селища та медичного туризму Сатанівської ОТГ

Нещодавно у Хмельницькому зустрілися керівники ОДА та регіональної філії «Південно-Західна залізниця».

Як повідомила пресслужба Хмельницької ОДА, заступник голови Сергій Ткачук запропонував виконавчому директору регіональної філії «Південно-Західна залізниця» розглянути можливість призначення пасажирських поїздів, які будуть здійснювати зупинки по станції Війтівці.

Війтовецька ОТГ має сприятливе географічне положення та вигідне транспортне сполучення, адже її територією проходять Південно-Західна залізниця та автошлях міжнародного значення М12 Стрий — Тернопіль — Кропивницький — Знам’янка та автошлях Р48 регіонального значення, що проходить через Кам’янець–Подільський — Сатанів — Війтівці — Білогір’я. Відстань до обласного центру — 46.9 км, до м. Тернопіль — 65,8 км.

Також на території Війтовецької ОТГ сприятливі умови, ресурси та інфраструктура для розвитку туризму, сприятливе географічне положення та вигідне транспортне сполучення. Одним із стратегічних напрямків розвитку, селищна громада обрала розвиток туристичної галузі.

— Але з 2008 року на станції Війтівці скасовано зупинки пасажирських поїздів, закрито квиткову касу, — пояснив Сергій Ткачук, — Відновлення функціонування вокзалу та відновлення зупинки пасажирським поїздам також посприяє розвитку медичного туризму у Сатанівській ОТГ, де незабаром заплановано відкриття надсучасного лікувально-оздоровчого комплексу на 1000 пацієнтів, а також у вересні буде відкрито парк хижих тварин.

Директор регіональної філії «Південно-Західна залізниця».запевнив, що керівництво «Укрзалізниці» обов’язково візьме до уваги це питання та розгляне можливість відновлення зупинки пасажирських поїздів на цій станції.

Нагадаємо, Сатанівський консервний завод» свої закрутки експортує у Китай, Ізраїль, Канаду.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці