У національному парку на Хмельниччині квітнуть рідкісні види орхідей

Мова йде про Національний природний парк «Мале Полісся», що розташований на території Ізяславського та Славутського районів. Ось уже скоро середина літа — саме той час, коли починають квітувати вишукані представники родини орхідних (Orchidaceae).

Квіти — один із самих популярних і універсальних подарунків. За допомогою кольорів та ароматів вони дозволяють передати емоції та продемонструвати своє ставлення до іншої людини. А з послугою досавки букетів, яку пропонують на сайте Florina, здійснити такий подарунок можна дистанційно та цілодобово. Квіти буде доставлено точно в обумовлений час. Всі букети збираються виключно під замовника і тільки із свіжих квітів. А ціни вас приємно здивують.
Працівниками НПП «Мале Полісся» проведено ряд виїздів до відомих місць зростання цих чарівних рослин з метою спостереження за періодом їх цвітіння.
Наразі виявлено Гніздівку звичайну (Neottia nidus-avis), Коручку болотну, Коручку чемерникоподібну (Epipactis helleborine), Коручку темно-червону (Epipactis atrorubens) ось-ось зацвітуть.
Всього на території Національного природного парку «Мале Полісся» зростає сім видів як лісових, так і болотних та лучних орхідей:
- Гніздівка звичайна (Neottia nidus-avis),
- Зозульки м’ясочервоні (Dactylorhiza incarnata),
- Зозульки плямисті (Dactylorhiza maculata),
- Коручка болотна (Epipactis palustris),
- Коручка чемерникоподібна (Epipactis helleborine),
- Коручка темно-червона (Epipactis atrorubens),
- а також Любка дволиста (Platanthera bifolia).
Усі ці рослини занесені до Червоної книги України, відтак їх несанкціоноване збирання та порушення умов місцезростань карається законом і тягне за собою адміністративну й кримінальну відповідальність.
Читайте також:
- У шепетівчанки на День святого Миколая зацвіли троянди →
Через аномальне тепло у перший зимовий місяць на подвір’ї 55-річної шепетівчанки Ольги Паєвської зацвіли троянди. Фотографіями жінка поділилася на своїй сторінці у фейсбуці. - 20-річний шепетівчанин власноруч виготовляє троянди з металу →
Юнак із Шепетівки — 20-річний Ілля Пономаренко — «вирощує» троянди з металу. Захоплюватися створенням таких виробів почав близько півроку тому.
Залишити відповідь