На Хмельниччині лідер палива — природній газ  

Підприємствами та організаціями Хмельницької області в квітні було використано газу природного 40,6 млн.куб.м, вугілля кам’яного — 27,5 тис.т, газойлів (палива дизельного) — 14,6 тис.т, бензину моторного — 1,0 тис.т, пропану і бутану скраплених — 0,6 тис.т, мазутів паливних важких — 0,1 тис.т.

Крім цього, роздрібний продаж через мережу АЗС пропану і бутану скраплених становив 2,7 тис.т, газойлів (палива дизельного) — 2,4 тис.т, бензину моторного — 2,3 тис.т.

Порівняно з квітнем 2019 року збільшились обсяги використання мазутів паливних важких на 37,6 %, газойлів (палива дизельного) — на 12,4 %, газу природного — на 7,0 %, пропану і бутану скраплених — на 1,7 %. Разом з тим обсяги використання вугілля кам’яного зменшились на 12,7 %, бензину моторного — на 9,0 %.

Станом на 1 травня у споживачів і постачальників області запаси вугілля кам’яного становили 164,9 тис.т, газойлів (палива дизельного) — 10,5 тис.т, бензину моторного — 4,1 тис.т, мазутів паливних важких — 2,9 тис.т, пропану і бутану скраплених — 0,6 тис.т.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці