У Полонному зловмисник злив пальне з вантажівки, аби заправити власне авто

80 годин громадських робіт — таке покарання призначив Полонський районний суд обвинуваченому у крадіжці (частина 1 статті 185 Кримінального кодексу України) пального, визнавши його винним в інкримінованому злочині.

За вироком суду, у ніч на 6 січня 2020 року в Полонному 21-річний місцевий житель вночі зупинив орендоване авто, яким їхав, поруч із вантажівкою, припаркованою на узбіччі. Переконавшись, що залишився непоміченим, ножем перерізав шланг подачі пального до паливного баку та злив у приготовлену пластикову каністру 40 літрів дизельного пального, завдавши власнику 1080 гривень збитків.

Молодий чоловік у суді вину визнав, розповів, що не мав грошей, аби заправити автомобіль, тому вирішив пальне злити з чужого авта. У злочині розкаявся, але збитків не відшкодував.

«Визначаючи обвинуваченому вид та міру покарання, суд враховує конкретні обставини, за яких ним було вчинено кримінальне правопорушення, а також характер майна, на яке ним було здійснено посягання, його значимість для потерпілого та наслідки, що настали від його дій, також дані, що характеризують особу винного, зокрема: за місцем проживання характеризується позитивно, однак переховувався від суду, у зв’язку з чим перебував в розшуку. Крім того, не працює, проживає за рахунок матері та тимчасових заробітків», — зауважує у вироку суд.

Вирок не набрав законної сили і може бути оскаржений до апеляційного суду.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці