У Нетішині планують запустити фонд підтримки підприємців

Представники малого та середнього бізнесу Нетішину зустрілися із міським головою Олександром Супрунюком, аби обговорити питання щодо послаблення карантинних заходів з 11 травня відповідно до рішення Кабміну. Також під час зустрічі йшла мова про підтримку місцевих підприємців, у зв’язку із втратами заробітку в період карантину.

Як зазначає Відділ з організаційних питань апарату виконавчого комітету Нетішинської міської ради, до робочої зустрічі долучилися перший заступник очільника міста Іван Романюк і керівник «Агенції місцевого розвитку» Костянтин Кирилюк.

— Влада Нетішина готова надавати безвідсоткові кредити для підтримки і розвитку місцевого бізнесу. Присутні обговорили можливий порядок надання поворотної фінансової допомоги, терміни повернення коштів, етапи формування комісії, яка вибиратиме та погоджуватиме заявки підприємців, — зазначив Олександр Супрунюк.

За словами директора «Агенції» Костянтина Кирилюка, програма підтримки може бути постійно діючою — важливо правильно розробити механізм фінансування.

Нагадаємо, у Нетішині ще у чотирьох працівників ХАЕС діагностували COVID-19.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці