На Хмельниччині два учасники торгів з Полонного діяли протизаконно

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України визнало дії двох підприємців з Полонного порушенням законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які призвели до спотворення результатів торгів. Мова йде про ФОП Рябко К. І. та ФОП Дрегало С. П.

Розглянувши подання Шепетівської місцевої прокуратури, антимонопольники встановили, що фізичні особи-підприємці у лютому-березні 2018 року узгодили дії під час проведення Відділом освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади процедури відкритих торгів із закупівлі сиру.

Узгоджена поведінка підтверджується поданням однакових за змістом та оформленням документів у тендерних пропозиціях, неприйняттям участі в аукціоні, використанням однієї IP — адреси під час здійснення своєї фінансово-господарської діяльності, використанням одного контактного телефону тощо.

У 2020 році фізичні особи-підприємці припинили свою діяльність.

Раніше у 2019 році ФОП Рябко К. І. та ФОП Дрегало С. П. вже були оштрафовані на 60 тис. грн за узгодження дій під час проведення Відділом освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади процедури відкритих торгів із закупівлі вершкового масла у березні 2018 року.

ФОП Рябко К. І. та ФОП Дрегало С. П. включені до Зведених відомостей про спотворення результатів торгів.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці