У Славуті 10 квітня завершили опалювальний сезон, крім медичних закладів

Відповідне рішення було прийняте виконавчим комітетом Славутської міської ради у п’ятницю, 10 квітня (№ 111 «Про завершення опалювального сезону 2019–2020 років»). Про це повідомила прес-служба Славутського МВК.

Враховуючи перевищення середньодобової температури зовнішнього повітря +8 °С протягом останніх трьох діб, відповідно до Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України від 14.02.2007 № 71 (зі змінами та доповненнями), постанови Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», довідки Хмельницького обласного центру з гідрометеорології від 10.04.2020р. № 22-01/52/127 вирішено вважати завершенням опалювального сезону 10 квітня 2020 року.

У той же час, доручено КП «Славутське житлово-комунальне об’єднання», за заявкою керівництва комунального підприємства «Славутська центральна районна лікарня ім. Ф. М. Михайлова» та комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» продовжити опалення окремих лікувальних корпусів.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


3 коментарі до статті «У Славуті 10 квітня завершили опалювальний сезон, крім медичних закладів»

  1. Sveta Lukomskay коментує:

    В столиці скінчився 5 квітня🤔

  2. В Хмельницькому 7 квітня закінчився. А Шепетівка це інша планета….😡😡😡😡

  3. Andrei Dyachuk коментує:

    А в Шепетівкі дибіли смалять,зимою так не палили.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці