У Нетішині 2 сиротам придбали квартири

В місті Нетішині придбано дві квартири особам, із числа дітей, позбавлених батьківського піклування, за рахунок субвенції з державного бюджету. Про це повідомило Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Нетішинської міської ради.

Відповідно до Порядку та умов надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року № 877 (в редакції постанови КМУ від 26.06.2019 року № 616) у 2019 році за рахунок субвенції з державного бюджету у загальному розмірі 1414096 гривень надано грошову компенсацію на придбання житла для: 4 нетішинців із означених постановою категорій.

З цих коштів у березні 2020 року двоє осіб з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, стали власниками однокімнатних квартир у місті Нетішині.

Нагадаємо, в Ізяславі в 2018 році 5 сиріт отримали власні квартири. У тому ж році на Шепетівщині вперше діти-сироти отримали квартири.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці