У Хмельницькому студенти отримали нагоду відчути себе нацгвардійцями

Хмельницьких нацгвардійців уже знають та чекають старшокласники та студенти місцевих навчальних закладів. І не дарма — зустрічі з військовослужбовцями-інструкторами Нацгвардії завжди проходять цікаво, несуть багато нової й корисної для молоді інформації, а ще — допомагають зорієнтуватися у світі професій, і, як варіант, обрати саме військову спеціальність.

Одна з таких зустрічей пройшла днями у Державному навчальному закладі «Хмельницький професійний ліцей сфери послуг».

Інструктор з охорони громадського порядку військової частини 3053 сержант Костянтин Мельник представив юнакам та дівчатам зразки елементів захисту, спецзасобів, які застосовуються при несенні служби з охорони громадського порядку на вулицях міст, познайомив з законодавчою базою, яку використовують патрульні Нацгвардії, а також — з їхніми повноваженнями, аби молодь розуміла функції військових патрулів та завдання, коли зустрічатиме їх у місті в вечірній, під час масових заходів та у інших випадках.

Інструктор з тактичної медицини сержант Михайло Касімович навчав студентів практичному застосуванню основних засобів, технік та методів, які застосовуються у тактичній медицині, тобто безпосередньо на полі бою, під вогнем. Розповідав та показував, як надавати першу домедичну допомогу постраждалому, аби людина не загинула, наприклад, від масивної кровотечі.

«Вважаю, що знати такі речі не завадить нікому. Бо ж нещасні випадки трапляються з людьми і у мирних умовах, і в побуті, і на відпочинку. Тому знати основи, як зробити штучне дихання, відновити серцебиття, спинити кровотечу, колди поряд немає лікаря — усе це дуже важливо знати та вміти, А щодо патрульних — тепер буду почуватися впевненіше на вулиці, наприклад, ввечері, бо знаю вже особисто, хто забезпечує правопорядок та безпеку» — ділиться враженнями один з учасників заходу, студент 2-го курсу ліцею сфери послуг Артем.

Кожен охочий мав змогу відчути себе гвардійцем, примірявши обмундирування, яке застосовується ними під час патрулювання та під час воєнних дій.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці