Голова Хмельницької ОДА пообіцяв проблеми тим лісівникам, які до 1 лютого не запровадять електронний облік деревини

У Хмельницькій ОДА посадовці на відеоселекторній нараді обговорювали, як просувається ініціатива уряду про обов’язкове запровадження електронного обліку деревини усіма лісокористувачами комунальних підприємств. Про це повідомила прес-служба Хмельницької ОДА.

На Хмельниччині лише одне підприємство виконало цю вимогу обліку деревини.

— Із 39 комунальних лісогосподарських підприємств області систему обліку деревини запровадило лише одне — комунальне підприємство Дунаєвецької районної ради «Лісовик», — зазначив Дмитро Габінет, голова Хмельницької ОДА. — Решта, схоже, сподіваються, що це питання їх омине. Ні. З 1 лютого у них будуть проблеми.

Отож, очільник адміністрації попередив, що лісівникам не варто тягнути із нововведеннями:

— 1 лютого — відправна точка. Після цього до лісогосподарських підприємств, які не виконали вимогу впровадження системи електронного обліку деревини будуть вжиті відповідні заходи.

Такий облік дозволить контролювати законність обігу деревини. Адже лише в 2019 році за результатами перевірок розраховано збитків на загальну суму майже 6 мільйонів гривень, сума шкоди, нанесена невстановленими особами склала 992,3 тис. грн. Крім того, у зв’язку з наявністю ознак злочину 8 матеріалів передано до правоохоронних органів.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці