Домогосподарство Хмельниччини на продукти витрачає половину свого бюджету

За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств у ІІ кварталі сукупні ресурси одного домогосподарства в середньому за місяць становили 10498 грн (у розрахунку на одну особу — 3992 грн).

Найбільша питома вага (90 %) припадала на грошові доходи, зокрема, 50 % становила оплата праці, 18 % — пенсії та стипендії, 10 % — надходження від підприємницької діяльності та самозайнятості, 5 % — доходи від продажу сільськогосподарської продукції, 4 % — допомога від родичів та знайомих, 3 % — допомоги, пільги та субсидії, надані готівкою.

Негрошові доходи (вартість спожитої продукції, отриманої з особистого підсобного господарства, грошова оцінка допомоги від родичів продовольчими товарами, пільги та субсидії безготівкові на оплату житлово-комунальних 2 послуг, послуг з охорони здоров’я, оплату транспорту, зв’язку тощо) становили 8 %, або 846 грн.

Сукупні витрати одного домогосподарства в середньому за місяць становили 8646 грн (у розрахунку на одну особу — 3287 грн). На купівлю продовольчих товарів та харчування поза домом домогосподарства витрачали більше половини свого бюджету — 57 %, або 4924 грн; на непродовольчі товари — 20 % (1705 грн); на допомогу родичам та іншим особам, будівництво та капремонт, вклади до банків тощо — 13 % (1168 грн); на оплату послуг — 10 % (849 грн).

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці