За крадені саджанці та кури чоловіка таки позбавлять волі

Городоцький районний суд визнав винним обвинуваченого у крадіжці, поєднаній з проникненням в житло, (частина 3 статті 185 Кримінального кодексу України) і покрав його 4 роками ув’язнення. Про це повідомляє прес-служба Хмельницького апеляційного суду.

«… враховуючи характеризуючі особу обвинуваченого обставини, відсутність у його поведінці будь-яких ознак каяття, заперечення ним очевидних доказів, тяжкість вчинених злочинів, вартість викраденого майна, позицію потерпілих, одна з яких наполягає на суворому та реальному покаранні обвинуваченого, а інша будь-яких претензій до обвинуваченого не має у зв’язку із відшкодуванням їй шкоди матір’ю обвинуваченого, суд приходить до висновку, що виправлення та перевиховання обвинуваченого неможливе без ізоляції від суспільства і йому слід призначити покарання у виді позбавлення волі», — ідеться у вироку суду.

За вироком, у ніч на 17 липня 2018 року 34-річний житель Городоцького району із магазину в с. Томашівка Ярмолинецького району викрав 3 тисячі гривень, пиво і цигарки. 22 листопада того ж року «відзначився» у Городку: через паркан заліз на територію приватного господарства і виніс звідти два саджанці яблунь та 16 курей.

У судовому засіданні свою вину в інкримінованих злочинах обвинувачений не визнав. Запевняв, що на 17 липня має алібі, бо був в компанії друзів, а саджанці та курей крав не він, а його брат.

«Суд критично ставиться до показань обвинуваченого про не вчинення ним вищевказаних крадіжок та вважає таку позицію обвинуваченого способом ухилення від кримінальної відповідальності, яка спростовується дослідженими судом доказами, які обґрунтовано підтверджують вину останнього», — вказує суд.

Вирок не набрав законної сили і може бути оскаржений до апеляційної інстанції.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «За крадені саджанці та кури чоловіка таки позбавлять волі»

  1. Сергей Беня коментує:

    Треба красти мільйони, тоді точно буде максимум домашній арешт!!!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці