П’ять амбулаторій Хмельниччини забезпечено швидкісним інтернетом для телемедицини

Нещодавно завдяки інтернет-провайдеру одразу 5 амбулаторій Хмельниччини отримали швидкісний оптичний інтернет, який дозволяє їм користуватися телемедициною.

Амбулаторії у селах Святець (Теофіпольський район), Війтівці (Волочиський район), Лісові Гринівці (Хмельницький район), Новокостянтинів (Летичівський район) та Пільний Олексинець (Городоцький район) Хмельниччини тепер можуть користуватися комплексом дій, технологій та заходів, що дозволяють отримати доступ до медичної допомоги та послуг у випадках, коли відстань є критичним чинником. Для цього «Укртелеком» реалізував у цих селах проєкти для підключення новозбудованих амбулаторій до оптичної телекомунікаційної інфраструктури.

Сучасні медамбулаторії — це новий стандарт у наданні первинної медичної допомоги у сільській місцевості. Надійний оптичний інтернет на швидкості 100 Мбіт/с — оптимальний варіант для забезпечення потреб амбулаторій.

Мешканці великих міст можуть собі дозволити якісну медицину у будь-який час. До того ж, сучасні амбулаторії укомплектовані сучасною комп’ютерною та оргтехнікою. Зокрема, принтерами та копірами, які завдяки сервісним компаніям (про це детальніше на сайті одієї з них) зручні й вигідні в обслуговуванні. Між тим, селяни, які складають 30 % населення України, потерпають від нестачі досвічених лікарів та умов для повноцінного лікування. Щоб змінити сумну статистику, урядом було впроваджено реформу сільської медицини. Головна інновація — це телемедицина, що дозволяє дистанційно та своєчасно діагностувати захворювання. Такий метод в першу чергу націлений на боротьбу з поширеними в Україні серцево-судинними захворюваннями, бронхіальною астмою, цукровим діабетом та дерматологічними хворобами.

Загалом оптичним інтернетом від зазначеного провайдера зараз користуються більше ніж 380 медичних закладів по всій Україні.

Нагадаємо, що в двох ам­бу­ла­то­рі­ях Ше­пе­тів­щи­ни, що бу­ду­ють­ся, — у се­лах Су­дил­ків та Кор­чик, зап­ро­ва­дять те­ле­ме­ди­ци­ну. В подальшому телемедицину планують впровадити по всіх амбулаторіях. А все задля покращення якості та доступності медичної допомоги на селі.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


2 коментарі до статті «П’ять амбулаторій Хмельниччини забезпечено швидкісним інтернетом для телемедицини»

  1. А сколько у нас всех амбулаторий? И только 5 имеют интернет. Браво. Достижение

    • Андрій коментує:

      В Шепетівському у районі 18 амбулаторій і всі мають інтернет.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЗалізничні квитки онлайн
Як Інтернет рятує під час пандемії

Читайте у цій рубриці