На Полонщині молодик викрав велосипед в охоронця

Полонський районний суд визнав винним у крадіжці, поєднаній з проникненням у сховище (частина 3 статті 185 Кримінального кодексу України) та в незаконному заволодінні транспортним засобом, вчинене повторно, з проникненням у сховище (частина 2 статті 289 Кримінального кодексу України) 24-річного жителя Полонного й остаточно призначив йому 3 роки і 2 місяці позбавлення волі. Про це повідомляє прес-служба Хмельницького апеляційного суду.

За вироком, пізно ввечері 13 серпня 2014 року на той час 19-річний полончанин через огорожу зайшов на територію колишнього комбікормового заводу й викрав звідти велосипед охоронця. Того ж вечора «відзначився» у смт Понінка крадіжкою скутера місцевої жительки з огородженого подвір’я.

Молодому чоловіку правоохоронці також інкримінували ще два злочини — крадіжку інструментів та кабелю, вчинену у 2012 році за попередньою змовою групою осіб, поєднану з проникненням у приміщення, та викрадення в ніч на 14 серпня 2014 року ще одного скутера. Утім, суд дійшов висновку, що обвинувачення «ґрунтується на припущеннях, не підтверджено сукупністю прямих, об’єктивних та достовірних доказів і вичерпані можливості їх отримати, а тому не можна вважати доведеним, що обвинуваченим вчинено інкриміновані для нього вищезгадані кримінальні правопорушення». Відтак за цими епізодами чоловіка суд виправдав.

«Беручи до уваги, що обвинувачений має непогашену судимість, вчинив два тяжких злочини, не відшкодував потерпілому шкоду за викрадений велосипед, переховувався від суду, у зв’язку з чим перебував в розшуку, а тому суд приходить до висновку, що обвинуваченому має бути призначене остаточне покарання, необхідне й достатнє для його виправлення та попередження нових злочинів, лише у виді реального позбавлення волі», — ідеться у вироку суду, який не набрав законної сили і може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці