Ізяславські надзвичайники «зупинили» поширення аміаку на житловий масив

З метою удосконалення навичок керівництва та обслуговуючого персоналу, 13 ДПРЧ ГУ ДСНС, керівників аварійних служб району у приведенні підпорядкованих органів управління, сил та засобів в готовність до дій за призначенням щодо ліквідації надзвичайних ситуацій 14 листопада було проведено комплексне тактичне навчання по реагуванню на надзвичайні ситуації техногенного характеру ПП «Ізяславмолпродукт».

Відповідно до тактичного задуму, внаслідок розгерметизації системи компресорної з зрідженим аміаком сталося витікання НХР з послідуючим її випаровуванням. Утворилася хмара, яка рухається в напрямку житлового масиву. Серед працюючого персоналу є постраждалі. Створилася загроза розповсюдження хмари НХР у напрямку житлового сектору.

Працівники об’єкту сповістили про подію керівництво, повідомили екстрені служби району та вжили першочергових заходів щодо мінімізації наслідків надзвичайної ситуації. Невдовзі до місця події прибули працівники оперативно-рятувального підрозділу, швидкої медичної допомоги, Ізяславського відділення національної поліції та представники інших екстрених служб міста. Рятувальники евакуювали з осередку події умовних постраждалих, провели розвідку та здійснили ліквідацію наслідків аварії, медики надали першу домедичну допомогу ураженим та організували їх транспортування до лікувального закладу, працівники поліції забезпечили громадську безпеку та охорону території. Кожен учасник виконав покладені на нього завдання.

Після завершення тренувань були підбиті підсумки, вказані основні напрямки роботи під час проведення подібних аварійно-рятувальних робіт та наголошено на необхідності тісної взаємодії між усіма службами цивільного захисту.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці