Хмельницька митниця ДФС наростила середньоденні нарахування до 17,5 млн

З початку 2019 року Хмельницькою митницею ДФС за зовнішньоекономічними операціями з імпорту товарів перераховано до державного бюджету понад 3,6 мільярда гривень митних платежів, що становить 118,2 відсотка доведених індикативних показників. Про це йдеться на сайті ДФС у Хмельницькій області.

У порівнянні з аналогічним періодом 2018 року спостерігається ріст надходжень більш як на 800 мільйонів гривень, або на 32 відсотки.

При цьому середньоденні нарахування на Хмельницькій митниці у цьому році зросли на 4,4 мільйона гривень і наразі становлять 17,5 мільйона гривень.

Найбільшими платниками митних нарахувань до бюджету є підприємства Хмельницької області, що працюють у паливно-енергетичному та агропромисловому комплексах, хімічній, переробній, торгівельній та будівельній галузях. Питома вага надходжень, які вони забезпечують до бюджету становить понад 45 відсотків від сумарного показника.

Відповідно у звітному періоді до числа бюджетоформуючих товарів відносяться автомобілі легкові, твели для ядерних реакторів, машини та механічні пристрої спеціального призначення, частини та пристрої моторних транспортних засобів та полімери етилену в первинних формах.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці