350 тонн цементу благодійники надали на будівництво дороги у Славуті

У Славуті триває будівництво дороги на вулиці Петра Сагайдачного, яка є важливою дорожньою артерією. Роботи виконує місцеве приватне підприємство «СЛАВУТА-ЮНІКС». Про це повідомила прес-служба Славутського МВК.

Будучи частиною інфраструктури Індустріального парку, вона забезпечить під’їзд як до нього, так і до митниці та ряду потужних славутських підприємств, а саме: ТОВ «Аква-Родос», ТОВ «Родорс», ПрАТ «Геберіт». Це буде дорога промислового, стратегічного значення.

— Ця дорога будується за новими технологіями, — зазначив міський голова Василь Сидор. — Нам важливо, щоб вона витримувала максимальне навантаження. Тому для її будівництва використовується бетон, який є одним із найміцніших матеріалів. Він більш стійкий до зносу, не деформується при спекотній погоді і під впливом важкого транспорту, відповідно, на дорозі не виникає колій. Якщо зупиниться на пластичності, в’язкості, тріщиноутворенні і усадці, то найкращим матеріалом для армування і для посилення цих властивостей є фібра, яка також тут застосовується. Рекомендована товщина бетонного шару повинна становити не менше 17 см, але оптимальною товщиною під великі навантаження є 20–25 см. Цієї норми ми і дотримуємося.

Асоціація виробників цементу України, Акціонерне товариство «Подільський цемент» надали благодійну допомогу — 350 тонн цементу марки ПЦ-І-500 Р-Н.

Поділитися посиланням:
FacebookTwitterWhatsAppViberTelegram

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці