Студент Хмельниччини став чемпіоном світу з сумо

Студент Кам’янець-Подільського національного університету факультету фізичної культури Святослав Семикрас переміг (вагова категорія до 85 кг) на чемпіонаті світу з боротьби сумо. Про це повідомляють «Подільські вісті» на своїй сторінці у фейсбуці.

Змагання проходили 9–14 жовтня в місті Осака, Японія. Святослав Семикрас, окрім здобуття перемоги у відповідній ваговій категорії, ще й виконав норматив заслуженого майстра спорту України!

Загалом збірна України сенсаційно виграла медальний залік чемпіонату з сумо, який відбувався на батьківщині цього виду боротьби. На рахунку українців чотири золотих, дві срібних і чотири бронзових нагороди.

Нагадаємо, Шепетівські спортсмени здобули нагороди на обласному чемпіонаті з вільної боротьби.