Військові комісаріати області перевиконали планові завдання

Мова йде про комплектування військ контрактниками. Про це було повідомлено в ході наради та підведення підсумків роботи військових комісаріатів області у третьому кварталі 2019 року, які відбулися наприкінці минулого тижня у стінах Хмельницького обласного військового комісаріату під головуванням військового комісара Сергія Присяжнюка.

Передусім учасники наради обговорили питання морально-психологічного забезпечення у військових колективах. Заступник військового комісара підполковник Володимир Гучок проаналізував діяльність військових посадовців міст та районів щодо зміцнення військової дисципліни, недопущення передумов виникнення правопорушень та напруженої соціально-психологічної обстановки у підрозділах, виникнення корупційних проявів тощо.

Доповідач також довів основні завдання у зазначеному колі питань, поставлені перед військовими комісарами краю у четвертому кварталі поточного року. Наразі злочинів, подій та корупційних проявів в області не допущено, тож в цілому морально-психологічний стан військових колективів був оцінений як задовільний, що дозволяє виконувати завдання за призначенням.

— Лише там, де керівник на своєму місці і належно виконує свої обов’язки, немає і не буде передумов для правопорушень і корупції, — резюмував наприкінці своєї доповіді заступник військового комісара.

Аналіз виконання запланованих завдань з комплектування військ у розрізі окремих частин та військових комісаріатів провів начальник відділу комплектування та призову (підготовки до військової служби — заступник військового комісара підполковник Олег Попович. В ході доповіді військовий комісар заслухав тих керівників районних та міських військкоматів, де з тих чи інших причин недовиконано план набору громадян на військову службу за контрактом.

Проте загалом область добре впоралася з плановими завданнями, перевиконавши їх більш ніж на чверть. Зокрема, достатня кількість подолян підписала контракт зі Збройними Силами України і пішла служити у такі елітні військові частини, як 128-ма окрема гірсько-штурмова Закарапатська бригада та 80-та окрема десантно-штурмова бригада.

— Добре попрацювали!, — таким був загальний вердикт військового комісара. Після чого полковник Сергій Присяжнюк подякував підлеглим за проведену роботу, а кращі військові комісари міст та районів отримали грамоти та подяки.

Поділитися посиланнямЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці