В Ізяславі вивчали досвід, як безробітні стали успішними підприємцями

Під гаслом «Працюй в Україні — працюй легально» Хмельницький обласний центр зайнятості організував для журналістів прес-тур на підприємства Ізяславщини. Про це повідомила прес-служба Ізяславської РДА.

У ході інформаційної кампанії представники ЗМІ ознайомились з діяльністю Ізяславської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості, відвідали ТОВ «Компанія «Укрелітагро», поспілкувалися з успішною підприємицею Юлією Малиновською та головою Новосільської сільської ради Олександром Шрейдером, який з робочим візитом завітав до районної філії.

За словами директорки Ізяславської районної філії Хмельницького ОЦЗ Марії Літвінчук, співпраця з місцевими органами влади, соціальними партнерами та роботодавцями, допомагає спрогнозувати ситуацію на ринку праці, повернути до продуктивної зайнятості населення. Окрім того, служба зайнятості з початку року запровадила новий порядок обслуговування клієнтів.

— Звернувшись до центру зайнятості, мене направили до кар’єрного радника, який розробив мені індивідуальний план працевлаштування з переліком заходів і послуг. При цьому фахівець врахувала мої інтереси й уподобання, нахили та професійні здібності, — розповідає безробітна Наталія Шторгин.

Наразі пані Наталю зацікавила пропозиція започаткування підприємницької діяльності, що в перспективі дасть їй можливість зайнятися улюбленою справою.

Також представники ЗМІ поспілкувалися з головою Новосільської сільської ради Олександром Шрейдером. Він зазначив, що щороку у весняний період, а також за потреби протяго календарного року, за участю безробітних громадян, які проживають на території громади, організовуються громадські роботи з благоустрою території населених пунктів сільської ради, з ремонту об’єктів соціальної сфери.

Захопливим було відвідування ТОВ «Компанії «Укрелітагро», де відбулася зустріч з директором товариства Володимиром Корнійчуком. Журналістам провели екскурсію на підприємство з переробки гарбузового насіння, показали елеваторний комплекс, поля, де вирощують олійні культури.

— Неодноразово до виконання сільськогосподарських тимчасових робіт під час весняно-польових робіт, збирання врожаю залучаються особи з числа безробітних громадян Ізяславської районної філії. Організовується також індивідуальне навчання та стажування безпосередньо на виробництві. Як результат співпраці, за сприяння районної філії майже 70 % вакансій поданих нами укомплектовано, — зауважив Володимир Корнійчук.

У ході прес-туру своїми досягненнями та перспективами розвитку поділилася підприємиця — власниця стоматологічного кабінету Юлія Маліновська. Колишня безробітна, яка в березні цього року отримала одноразово виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності, успішно веде свій бізнес. Лікарка дала можливість працевлаштуватися 2 безробітним на нові робочі місця та незабаром отримає за це відшкодування єдиного соціального внеску на новостворені робочі місця.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці