У Хмельницькій області зросли капітальні інвестиції

У січні–червні підприємствами та організаціями Хмельницької області за рахунок усіх джерел фінансування освоєно 4238,3 млн грн капітальних інвестицій, що в порівнянних цінах на 7,1 % більше від обсягу капітальних інвестицій за відповідний період 2018 року.

Найвагомішу частку капітальних інвестицій (98,7 % загального обсягу) освоєно в матеріальні активи, з яких у машини, обладнання та інвентар і транспортні засоби — 57,9 % усіх інвестицій, у будівлі та споруди — 36,0 %.

Головним джерелом капітальних інвестицій, як і раніше, залишаються власні кошти підприємств і організацій, за рахунок яких освоєно 72,1 % загального обсягу.

Частка залучених і запозичених коштів, зокрема, кредитів банків та інших позик, становила 4,6 %. За рахунок коштів державного та місцевих бюджетів освоєно 13,9 % капітальних інвестицій, коштів населення, витрачених на будівництво житла, — 8,6 %.

Суттєву частку капітальних інвестицій освоєно підприємствами промисловості (42,5 %), сільського, лісового та рибного господарств (25,9 %). Капітальні інвестиції в житлове будівництво в порівнянні з січнем– червнем 2018р. зменшилися на 24,3 %.

Поділитися посиланнямЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці