4,5 тисяч мешканців Хмельниччини отримають податкову знижку

За підсумками проведення кампанії декларування доходів громадян, отриманих у 2018 році, на початок серпня декларації до органів Державної фіскальної служби подали 11,9 тисяч мешканців Хмельниччини. Про це повідомила ДФС Хмельниччини.

Таким чином цьогоріч до кампанії долучилося на 697 декларантів більше, ніж минулого року. Загальна сума задекларованого ними доходу — 1 мільярд 8,5 мільйона гривень, що майже на 60 мільйонів гривень перевищує минулорічний показник.

Слід відзначити, що 4,5 тисячі декларацій, що складає 38 відсотків від їх загального числа, були подані на отримання податкової знижки. Зазначеним декларантам буде повернуто 9,7 мільйона гривень, що на 1,2 мільйона більше, ніж в минулому році. Майже 62 відсотки, або 7,4 тисячі декларацій подали громадяни, які згідно з Податковим кодексом зобов’язані їх подати. Відтак декларантами буде сплачено 21,3 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб та 4 мільйони гривень військового збору.

Примітно також, що серед декларантів області є 33 громадянина, які задекларували дохід, який перевищує 1 мільйон гривень. Загалом подільські мільйонери згідно з поданими деклараціями минулого року заробили 182,5 мільйона гривень.

Результати цьогорічної деклараційної кампанії є яскравим свідченням зростання рівня сумлінності і податкової свідомості громадян, їх активної громадянської свідомості, переконані в Головному управління ДФС у Хмельницькій області.

Нагадаємо також, що декларанти зобов’язані сплатити узгоджену суму податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб та військового збору до 1 серпня поточного року. Якщо ж ця сума не була сплачена платником у вказаний термін, то такий платник притягується до відповідальності у вигляді штрафу відповідно до п. 126.1 ст. 126 Податкового кодексу України.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНа Хмельниччині директор підприємства не сплатив 10 млн податків
На Хмельниччині підприємці налагодили розгалужену тіньову схему ухилення від сплати податків
Податки «Перша приватна броварня» та «Радомишиль» сплачуватимуть до бюджету Шепетівки
У Славуті податківці зустрічаються з підприємцями, які звітують про відсутність діяльності
Справу експрацівника ДФС, який підторговував податковими відомостя­ми, передали до суду

Читайте у цій рубриціАудитори Хмельниччини домоглися відшкодування майже 30 мільйонів гривень
У найближчі дві години на Хмельниччині погіршаться погодні умови
Хмельниччина збільшує обороти торгівлі
Демографічна ситуація у Хмельницькій області погіршується
На Хмельниччині заборонили продаж партії китайських пластикових чашок Sinsay