В Ізяславі неврологічне відділення переїхало у відремонтоване приміщення

В Ізяславі медики 10 липня відсвяткували новосілля: відбулося урочисте відкриття переобладнаного приміщення неврологічного відділення. З цієї нагоди зібралися високопосадовці із Хмельницької облдержадміністрації, очільники району та депутати.

Світлана Павлишина, заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації, зазначила, Ізяславська центральна районна лікарня стає прикладом, як об’єднувати співпрацю та залучати кошти для покращення медичного обслуговування пацієнтів.

— Сьогоднішнє відкриття оновленого приміщення неврологічного відділення є ще одним яскравим підтвердженням такої співпраці, — додала посадовець.

Шукаєте допомогу в лікуванні складних захворювань? Зверніться до Клініки Біляка. Цей медичний заклад успішно втілює інноваційні технології у гінекології, урології, хірургії та онкології. Наші спеціалісти пройшли стажування в найкращих лікарнях Америки та Європи. Клініка має понад 20-річний досвід виконання лапароскопічних та ендоскопічних операцій. Всі види лікування проводяться за сучасними медичними стандартами. Для пацієнтів створені комфортні умови та високий рівень обслуговування. Лікарі клініки беруть участь у наукових семінарах і конференціях, постійно розвиваються та вдосконалюються. Детальніше на bilyak.com.ua.

Адже вторік прийнято рішення перевести неврологічне відділення із другого поверху на перший терапевтичного корпусу ЦРЛ.

— За 2 місяці будівельники ТОВ «Будспецмонтаж» провели ремонтні ремонти приміщення під потреби неврологічного відділення загальною площею понад 300 квадратних метрів, — розповів головний лікар Ізяславської ЦРЛ Олександр Агапій.

Сьогодні переобладнано 8 палат, в яких перебуватимуть у комфортних умовах 1–3 пацієнти, також облаштували 1 віп-палату. Мають сучасний ремонт маніпуляційна, їдальня, санвузли, душові та інші приміщення.

Головний невропатолог Хмельниччини Олександр Костюк зазначив, що в оновленому неврологічному відділенні значно покращили умови перебування пацієнтів під час лікування в стаціонарі.

Після урочистого відкриття присутні оглянули відділення після ремонту.

Урочисті заходи не завадили заступнику голови Хмельницької обласної державної адміністрації поспілкуватися із лікарями Ізяславської ЦРЛ.

Поділитися посиланнямЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з правилами коментування та політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці