П’ять мільйонів євро отримає місто Хмельницький на впорядкування сміттєзвалища

Нещодавно міський голова Хмельницького Олександр Симчишин в дописі на власній сторінці у фейсбуці зазначив, що вже має підтвердження гранту Європейського союзу на впорядкування сміттєзвалища в обласному центрі.

Вражаючу новину Олександр Симчишин повідомив перебуваючи на форумі «Green Cities», який відбувся у Лондоні. Там міський голова на запрошення Європейського Банку Реконструкції і Розвитку (ЄБРР) представляв Хмельницький і Україну.

Головна тематика форуму — кліматичні зміни, теплоенергетика, водопостачання, сміття, міська інфраструктура, екологія, екологічний транспорт.

— Приємно, відзначити, що вже отримали підтвердження гранту Європейського Союзу в розмірі 5 млн євро!!! на впорядкування діючого сміттєзвалища до європейських норм. Ці кошти маємо отримати безповоротно! Вирішуємо проблеми: дегазації (у нас, на відміну від багатьох інших міст працює вже 2 рік і вже принесла місту понад 2,5 млн грн), впорядкування схилів полігону, фільтрату, рекультивації. Ведемо також перемовини щодо 15 млн євро кредиту ЄБРР на будівництво сміттєпереробного комплексу. Додам, що ми в Лондоні, а в Хмельницькому паралельно працюють 9 експертів з Англії і Іспанії щодо оцінки проекту будівництва такого комплексу у нас, — зазначив Симчишин у дописі.

Також міський голова Хмельницького зазначив, що жодної копійки з міського бюджету на поїздку в Лондон, як і на усі інші попередні подібні візити, не витрачено!

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «П’ять мільйонів євро отримає місто Хмельницький на впорядкування сміттєзвалища»

  1. Тамара Петрук коментує:

    є ж міські голови у.людей просто завидки беруть.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці