Легкоатлетка з Полонщини здобула бронзу чемпіонату України

Про сходження юної полончанки на п’єдестал чемпіонату України повідомила прес-служба Хмельницької обласної державної адміністрації. 16-річна Анжела Бондар з Полонщини вдало виступила на чемпіонаті з легкої атлетики серед юніорів, що днями відбувся у Луцьку.

«Змагаючись на біговій дистанції 800 метрів з більш досвідченими спортсменками, яким вже виповнилось по 18-19 років, Анжела спочатку впевнено пробилася до фіналу, де з результатом 2 хвилини 13,51 cекунди посіла третє призове місце», — повідомляють в ОДА.

Важливо, що під час подолання бігової дистанції Анжела Бондар вперше перевершила норматив кандидата в майстри спорту і отримала медаль чемпіонату.

Нагадаємо, нещодавно хмельничани гідно виступили на чемпіонаті України з Комбат Дзю-Дзюцю.