У Хмельницьку область надійшли інвестиції з 36 країн світу

У січні–березні в економіку області іноземними інвесторами вкладено 54,8 тис. дол. США прямих інвестицій (акціонерного капіталу), у січні–березні 2018 р. — 38,4 тис. дол. Обсяг залучених із початку інвестування прямих інвестицій (акціонерного капіталу) в економіку області на 1 квітня становив 198,2 млн дол., в розрахунку на одну особу населення — 156,5 дол.

Інвестиції надійшли з 36 країн світу. Із країн Європейського Союзу з початку інвестування внесено 187,2 млн дол. (94,5 % загального обсягу акціонерного капіталу), з інших країн світу — 11,0 млн дол. (5,5 %).

Переважна частина загального обсягу прямих інвестицій (68,2 %) належить інвесторам із Нідерландів, ще 23,2 % припадає на країни-інвестори: Кіпр, Польщу, Німеччину, Ізраїль.

На підприємствах промисловості зосереджено 156,0 млн дол. (78,7 % загального обсягу прямих інвестицій в області), у т.ч. переробної промисловості — 155,8 млн дол. У підприємства оптової та роздрібної торгівлі, ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів внесено 24,0 млн дол. (12,1 %), у сферу здійснення операцій з нерухомим майном — 9,0 млн дол. (4,5 %), сільського, лісового та рибного господарства — 7,1 млн дол. (3,6 %). Прямі інвестиції з області в економіку країн світу здійснювало одне підприємство.

Поділитися посиланнямЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЯк обрати диван для відпочинку та щоденного сну?

Новини партнерів


Читайте у цій рубриці