Справа полонського голови-хабарника прямує із Шепетівки до Ізяслава

Справа полонського голови-хабарника прямує із Шепетівки до Ізяслава

15 травня у Шепетівці відбулося перше засідання у справі голови Полонської РДА, який минулоріч «погорів» на хабарі у розмірі 15700 доларів. Однак, ще на початку одна з суддів заявила самовідвід. Відтак, у канцелярії суду повинні були сформувати нову колегію. Втім, не склалося… І справа «пішла» в сусіднє місто.

Нагадаємо, посадовець вимагав від представника одного з фермерських господарств грошові кошти у розмірі 32 900 доларів США за винесення розпорядження про затвердження технічної документації земельних ділянок загальною площею 94 га для ведення сільського господарства терміном на 10 років.

У Шепетівці справу повинні були розглядати колегіально у складі трьох суддів: головуючий суддя — Валерій Босюк, та судді Олександр Березюк і Неоніла Березюк. Однак, розгляд її навіть не розпочався. Адже згідно з частиною 2 статті 75 Кримінально-процесуального кодексу України у складі суду, що здійснює судове провадження, не можуть бути особи, які є родичами між собою. Враховуючи те, що до складу колегії було включено Олександра Березюка та Неонілу Березюк, суддя Неоніла Березюк заявила самовідвід. Вказаний відвід задовільнили. Обвинувальний акт повернуто до канцелярії суду для формування нового складу колегії.

«В штаті Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області 8 суддів, суддя Березюк Н. П. заявила самовідвід, який задоволено; суддя Мазур Н. В. перебуває у відпустці з 16 травня по 24 травня 2019 року, та буде перебувати у відрядженні з 26 травня 2019 по 1 червня 2019 року; у суддів Козачук С. В., Огородніка І. В., Стаднічук Н. Л., Цідик А. Ю. закінчились повноваження на здійснення розгляду справ. В даному суді неможливо утворити колегіальний склад суду для розгляду кримінального провадження, що підтверджується даними протоколу щодо неможливості автоматизованого розподілу судової справи між суддями», — йдеться в ухвалі Хмельницького апеляційного суду.

Відтак, через дані обставини проведення розгляду вищевказаного провадження у Шепетівському міськрайонному суді стало неможливим. В підсумку, колегія суддів Хмельницького апеляційного суду дійшла висновку, що справу слід передати на розгляд до Ізяславського районного суду Хмельницької області, у якому є необхідна кількість суддів для утворення складу суду, та який є територіально найближчим.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоВ Ізяславі створили службу, яка прихистить жертв домашнього насильства
На Хмельниччині домашнього насильника засудили до арешту
Підприємниця з Хмельницького створила схему одержання хабарів за здачу в експлуатацію нерухомості
«Із квітня й не навідується»: жінка взялася глядіти полончанку в обмін на житло
Ізяславчанин купив в Інтернеті дрова: позбувся грошей і залишився без тепла
На Хмельниччині через описку в прізвищі пенсіонерка ледь не втратила страховий стаж

Читайте у цій рубриціНа Хмельниччині податкові надходження до бюджетів склали майже 15 мільярдів гривень
На Хмельниччині провели дві складні термінові операції паралельно на двох операційних столах
На Хмельниччині у палаці Орловських виявили 3D-розписи кінця XVIII століття
На Хмельниччині планують відкрити зимовий курорт
Як змінився ринок праці Хмельниччини?
Хмельницькі нацгвардійці провели комплексні тренування з бойової готовності