У Полонному підприємець ошукав місцеву раду на 290 тисяч гривень

На Хмельниччині прокуратура вимагає стягнення до бюджету чверті мільйона гривень, призначених на будівництво спортивного майданчика у місті Полонному. Про це повідомила прес-служба відомства.

Шепетівською місцевою прокуратурою виявлено порушення вимог законодавства в бюджетній сфері.

Встановлено, що у грудні 2017 року між відділом освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонською міською радою об’єднаної територіальної громади та фізичною особою-підприємцем укладено договір підряду, відповідно до якого суб’єкт господарювання зобов’язався виконати роботи по будівництву спортивного майданчика для міні-футболу із штучним покриттям.

Згідно з умовами укладеного правочину договірна ціна склала майже 1,5 млн грн та кінцевим терміном виконання робіт визначено грудень 2018 року.

Однак, незважаючи на повну попередню оплату за договором, підрядником у встановлений строк роботи в повному обсязі не виконано.

Згідно з розрахунком, вартість невиконаних робіт по будівництву вказаного майданчика складає 290 тис. грн.

На претензії замовника підприємцем добровільно повернуто лише частину невикористаного авансу в розмірі 88 тис грн, а інші вимоги залишено без реагування.

— Тому, діючи на захист інтересів держави, прокуратура звернулась до суду з позовом про розірвання договору, повернення до місцевого бюджету частини коштів, сплачених на його виконання, та стягнення штрафних санкцій, — повідомив керівник місцевої прокуратури Іван Комар.

Позов перебуває на розгляді у господарському суді Хмельницької області.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці