У лютому на Хмельниччині подорожчали амбулаторні послуги

Індекс споживчих цін по Хмельницькій області та Україні (без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, м. Севастополя та частини тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях) в лютому порівняно з попереднім місяцем становив 100,2 % та 100,5 % відповідно, з початку року — 101,1 % та 101,5 %.

Ціни на продукти харчування та безалкогольні напої в області в лютому порівняно з січнем зросли на 0,4 %.

Відчутно подорожчали овочі та фрукти (на 4,5 % та 4,3 % відповідно). Серед овочевої продукції найбільше зросли в ціні капуста — на 12,7 %, картопля — на 6,9 %, цибуля — на 5,4 %, зниження цін зафіксовано на моркву — на 2,5 %.

У межах 2,5–1,6 % підвищились ціни на макаронні вироби, цукор, продукти переробки зернових, з них на пшоно, крупи гречані та ячні — на 4,0–2,7 %.

На 1,2–0,3 % подорожчали кондитерські вироби з борошна, хліб, кисломолочна продукція, масло, риба та продукти з риби.

Водночас на 4,1–1,4 % подешевшали яйця, свинина, сало, рис, сметана, м’ясо птиці.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби зросли на 1,1 %, у т.ч. на тютюнові вироби — на 1,8 %, алкогольні напої — на 0,4 %.

Унаслідок сезонного розпродажу на 3,8 % подешевшали одяг і взуття: одяг — на 4,2 %, взуття — на 3,5 %.

Індекс споживчих цін на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива становив 100,0 %, проте, вищими на 1,7 % стали тарифи на опалення, на 0,4 % зросла плата за утримання та ремонт житла, на 0,2 % — за його оренду.

У сфері охорони здоров’я зростання цін становило 0,7 % через збільшення вартості амбулаторних послуг на 2,9 %, а саме: діагностичних — на 3,1 %, консультативних — на 2,9 %, стоматологічних — на 2,8 %.

Незначно (на 0,1 %) зросли ціни на транспорт у цілому, проте, на 6,0 % та 1,6 % подорожчав відповідно проїзд у залізничному та автодорожньому пасажирському транспорті.

Разом з тим на 1,0 % подешевшали паливо та мастила, на 0,4 % — автомобілі.

У сфері зв’язку ціни зросли на 1,1 %, що пов’язано з підвищенням абонентної плати за послуги мобільного зв’язку на 3,2 % та за користування мережею Інтернет на 0,7 %.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці