Уторік у Хмельницькій області зменшився розмір капітальних інвестицій

У січні–грудні 2018 року підприємствами та організаціями Хмельницької області за рахунок усіх джерел фінансування освоєно 10435,3 млн грн капітальних інвестицій, що в порівнянних цінах на 3,5 % менше від обсягу капітальних інвестицій за відповідний період 2017 року.

Найвагомішу частку капітальних інвестицій (98,6 % загального обсягу) освоєно в матеріальні активи, з яких у машини, обладнання та інвентар і транспортні засоби — 50,9 % усіх інвестицій, у будівлі та споруди — 44,6 %. На капітальний ремонт активів спрямовано 7,8 % загального обсягу капітальних інвестицій.

У нематеріальні активи вкладено 1,4 % загального обсягу капітальних інвестицій.

Головним джерелом капітальних інвестицій, як і раніше, залишаються власні кошти підприємств і організацій, за рахунок яких освоєно 66,3 % загального обсягу. Частка залучених і запозичених коштів, зокрема, кредитів банків та інших позик становила 6,0 %, коштів населення, витрачених на будівництво житла, — 8,8 %. За рахунок коштів державного та місцевих бюджетів освоєно 17,4 % капітальних інвестицій.

Суттєву частку капітальних інвестицій освоєно підприємствами промисловості (33,2 %), сільського, лісового та рибного господарств (30,9 %).

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці