У Шепетівці 3 чоловіків намагалися збути 34 кілограми незаконно виловленої риби

У період з 16 по 21 лютого 2019 року інспектори Хмельницького рибоохоронного патруля задокументували 16 порушень природоохоронного законодавства. Зокрема, було складено сім протоколів за ч. 3 ст. КУпАП (порушення правил рибальства), два — за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубі правопорушення) та сім — за ч. 1 ст. 88–1 КУпАП (незаконний збут водних біоресурсів). Також оформлено шість актів виявлення безгосподарського майна. Про це повідомило Управління Державного агенства рибного господарства у Хмельницькій області.

— За шість днів інспектори вилучили близько 52 кг риби та 665 метрів сіток. Завдано збитків рибній галузі на суму 459 грн, — наголосив керівник рибоохоронного патруля Андрій Полудняк.

Рибоохоронці виявили трьох порушників, які незаконно продавали рибу на ринку в Шепетівці. Чоловіки намагались збути 8 кг коропа, 20 кг карася та 6 кг щуки.

На всіх осіб оформлено адміністративні протоколи за ст. 88-1 КУпАП.

Нагадаємо, ін­спек­то­ри Ше­пе­тівсь­кої АКІ не­що­дав­но на­ма­га­ли­ся вкотре «взя­ти за зяб­ра» продавців живої риби. На­по­лег­ли­ві про­дав­ці не спла­чу­ють штра­фи та тор­гу­ють да­лі…

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці