Восьмикласниці Анна Карпова та Крістіна Петровська з Нетішина вивчають професії атомної енергетики

Нещодавно команда навчально-виховного комплексу Нетішина, що бере участь у Першому європейському конкурсі з ядерної енергії, побувала на Хмельницькій АЕС. Про це повідомив прес-відділ роботи з громадськістю і ЗМІ ХАЕС.

Для участі у конкурсі, організованому у рамках проекту «ENEN+» за підтримки EURATOM, команда у складі двох учениць і вчителя створюють відеоролики на одну із запропонованих тем. Восьмикласниці Анна Карпова та Крістіна Петровська та їх вчитель Тетяна Карпова обрали для своєї роботи тему «Професії в атомній енергетиці».

— Такі проекти сприяють заохоченню дітей до вивчення дисциплін природничого циклу, а крім того, це відмінний стимул до покращення своїх вмінь та навичок з іноземної мови, — зазначила наставник учасниць проекту Тетяна Карпова.

Адже під час підготовки відеоролику діти побували на повномасштабному тренажері, де тренується оперативний персонал АЕС. У машинній залі енергоблока учні побачили масивне обладнання, яким опікуються працівники турбінного цеху. Наступного дня команда НВК дізналася про роботу працівників гідротехнічного цеху Хмельницької АЕС. А пізніше, працівники лабораторії зовнішнього дозиметричного контролю ознайомили дівчат з обов’язками інженера-радіофізика. Зокрема, учениці побачили, як проводяться дослідження проб води.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці