За несплатну аліментів мешканцю Хмельниччи­ни доведеться відпрацювати 180 годин на громадських роботах

«Визнати винним у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 183–1 КУпАП та накласти на нього стягнення у виді виконання суспільно корисних робіт на строк сто вісімдесят годин», — таку постанову виніс Полонський районний суд у справі щодо несплати батьком аліментів на утримання дитини.

Як повідомила прес-служба Полонського районного суду, згідно з виконавчим провадженням, відкритим відділом ДВС у 2013 році, чоловік повинен був, починаючи з 2012 року і до досягнення дитиною повноліття, сплачувати на її утримання щомісяця 650 гривень. Проте, починаючи з 6 лютого 2018 року, аліменти на утримання 11-річного сина він не платив. Тож сума боргу станом на 1 січня 2019 року склала 47507 грн.

Такими діями злісний неплатник аліментів скоїв адміністративне правопорушення, передбачене частиною 1 статті 183–1 Кодексу України про адміністративні правопорушення — несплата аліментів на утримання дитини, що призвела до виникнення заборгованості, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред`явлення виконавчого документу до примусового виконання.

«Враховуючи характер вчиненого правопорушення, наслідки що настали, дані про особу порушника, ступінь його вини, сімейний та матеріальний стан, розмір заборгованості, що утворилася, суддя обирає середню межу строку стягнення у виді виконання суспільно корисних робіт», — зазначено у постанові.

Нагадаємо, до зліс­них бор­жни­ків з 2018 року ввелися об­ме­жен­ня, які ді­яти­муть до пов­но­го по­га­шен­ня бор­гу неп­латни­ком пе­ред сво­єю ди­ти­ною.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоБезоплатна правова допомога

Читайте у цій рубриці