Уторік Хмельниччина на 99 % використала кошти державної субвенції

У 2018 році Хмельницькій області було передбачено фінансову під­тримку з Державного бюджету на суму 1308,7 млн грн, що більше ніж у 2017 році на 739,7 млн грн (569,0 млн грн). Про це повідомила прес-служба Хмельницької ОДА.

Серед 13 об’єктів, які планують увести в експлуатацію у І кварталі, є Шепетівська центральна районна лікарня — реконструкція приміщень хірургічного відділення.

Торік 39 об’єднаних територіальних гро­мад отримали 143,264 млн грн, з яких освоєно 142,924 млн грн або 99,8 % від суми, що знаходилася на ра­хунках громад, 340,3 тис. грн повернуто до державного бюджету.

Найбільше коштів (44,5 %) за проектами спрямовано на об’єкти житлово-комунального господарства, 15,8 % — на закупівлю спецтехніки, 14,8 % — капі­тальні ремонти доріг, 12,9 % — заклади освіти (капітальні ремонти та рекон­струкція). Крім того, за кошти цієї субвенції реалізовувалися такі проекти як капітальні ремонти та реконструкція закладів культури, центрів надання адмі­ністративних послуг, закладів охорони здоров’я, виготовлення проектної документації.

39 об’єднаних територіальних громад кошти субвенції у повному обсязі використали громади. А Судилківська ОТГ Шепетівського району серед тих громад, які використали кошти субвенції у межах 99,4-99,1 відсотка.

Шепетівський район субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансу­вання заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження Хмельницької АЕС з передбачених та профінансованих освоєно 82,4 тис. гривень 100 % використав.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


3 коментарі до статті «Уторік Хмельниччина на 99 % використала кошти державної субвенції»

  1. 👎👎👎

  2. Жека Широкий коментує:

    99% з яких вкрали.

    • Олександр коментує:

      Ага! І з Вами не поділились! За то в Шепетівці на розвиток всі 100% використовують ))


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці