Вторік засновники з 71 країни світу брали участь у створенні підприємств на Хмельниччині

Вторік засновники з 71 країни світу брали участь у створенні підприємств на Хмельниччині

Станом на 1 січня 2019 року на обліку в Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України (ЄДРПОУ) по Хмельницькій області перебувало 29,3 тис. юридичних осіб та 1,5 тис. відокремлених підрозділів без статусу юридичної особи.

Найбільша кількість юридичних осіб розташована у містах Хмельницькому (39 % від загальної їх кількості), Кам’янці-Подільському (7 %) та Хмельницькому районі (6 %). У цих регіонах і рівень насиченості суб’єктами в розрахунку на 1000 осіб наявного населення значно перевищує середній рівень по області (23 юридичні особи).

Найпоширенішими організаційними формами суб’єктів економіки залишаються товариства з обмеженою відповідальністю — 7,6 тис. (26 % від загальної сукупності юридичних осіб), приватні підприємства — 5,6 тис. (19 %), органи влади, організації (установи, заклади) — 4,0 тис. (14 %).

У створенні суб’єктів господарської діяльності області брали участь 899 іноземних засновників із 71 країни світу. Вагома кількість підприємств створена за участю іноземних засновників Польщі — 11 %, Кіпру — 9 % та Туреччини — 8 %.

Упродовж 2018 року в ЄДРПОУ області взято на облік 1295 юридичних осіб (4,4 % від загальної їх кількості). Найбільша кількість суб’єктів створена традиційно в м. Хмельницькому (47 % від усіх заснованих), за видами економічної діяльності — у сфері надання інших видів послуг (21 %), оптової та роздрібної торгівлі (13 %), а також у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування (12 %). Із створених за цей період юридичних осіб 43 % становили господарські товариства, 27 % — об’єднання громадян, 9 % — приватні підприємства.

Разом з тим, у 2018 році знято з обліку в ЄДРПОУ 410 юридичних осіб, з них найбільше — у м. Хмельницькому (майже третина від загальної кількості ліквідованих). Серед ліквідованих 38 % становили підприємства та господарські товариства.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоУ Шепетівці через 5 років відновила роботу координаційна рада з питань підприємницької діяльності
У Нетішині власники закладів громадського харчування шукали підтримки у влади
Уторік роботодавці Хмельниччини заборгували своїм працівникам понад 14 млн гривень
Карантин вихідного дня: аргументи «за» і «проти»
Маски і дистанція. Посткарантинний синдром українського бізнесу
На Хмельниччині керівник товариства не сплатив понад 3 мільйони гривень податку

Читайте у цій рубриціЧоловіка, який вчинив смертельне ДТП у Хмельницькому, та переховувався від суду, полісмени затримали на Дніпропетровщині
На Хмельниччині розшукують школярку
Важливо для жителів Хмельниччини: в ОДА просять утриматися від поїздок на Прикарпаття
Перший тиждень весни в Хмельницькій області очікується прохолодним
На Хмельниччині стартував перший етап соціального проєкту «#школа без булінгу»
На території військового закладу силовики знешкодили «злочинців»