На Хмельниччині пройшов профорієнтаційний проект для молоді «Від мрії до дії»

На Хмельниччині пройшов профорієнтаційний проект для молоді «Від мрії до дії»

Протягом 2018 року Хмельницька обласна служба зайнятості спільно з Департаментом освіти і науки Хмельницької ОДА проводили масштабний профорієнтаційний проект для молоді «Від мрії до дії». Головне завдання Проекту — профілактика безробіття серед молоді, допомога у виборі професії, підготовка до виходу на ринок праці.

За словами директора обласної служби зайнятості Сергія Черешні, в рамках Проекту проведено 1442 різноманітних заходи: 513 для безробітної молоді, 684 — для учнів ЗНЗ та ПТНЗ, 40 — для студентів ВНЗ, 205 — для працівників закладів освіти та батьків. Учасникам пропонувалися групові профконсультації із застосуванням психологічного тестування, професіографічні екскурсії, семінари та тренінги, заняття в клубах та студіях, інтерактивні заходи для молоді (профорієнтаційний квест, брейн-ринг, аукціон професій), ярмарки кар’єри тощо.

Проект дав можливість молоді реалізувати свої здібності та нахили у різноманітних конкурсах: «Як обрати «свою» професію?» (конкурс шкільних стінних газет), що проводився серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів, «Живи та працюй на Хмельниччині!» (конкурс бізнес-проектів) серед учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів.

Серед найбільш масштабних заходів Проекту — ярмарки професій в інтерактивній формі під назвою «Подорож у світ професій». Цього року можливістю презентувати свої освітні послуги для 8 тис. учнів випускних класів скористалися 25 професійно-технічних та 40 вищих навчальних закладів Хмельниччини, Тернопільщини, Рівненщини, Одещини та Харківщини.

Для довідки

В цілому в заходах Проекту взяли участь більше 32 тис. осіб з числа учнівської та студентської молоді та понад 6 тис. безробітних громадян віком до 35 років.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНа Хмельниччині приділятимуть більшу увагу питанню поводження з відходами
Держслужбовицю Хмельницької ОДА викрили на отриманні хабаря
Хмельницький обласний центр зайнятості за пів року працевлаштував 11 тисяч безробітних
У Хмельницькій області візьмуться за нелегальну працю
Молодь Хмельниччини на ринку праці

Читайте у цій рубриціАудитори Хмельниччини домоглися відшкодування майже 30 мільйонів гривень
У найближчі дві години на Хмельниччині погіршаться погодні умови
Хмельниччина збільшує обороти торгівлі
Демографічна ситуація у Хмельницькій області погіршується
На Хмельниччині заборонили продаж партії китайських пластикових чашок Sinsay