Реанімацію в Ізяславській ЦРЛ оснащали всією громадою

17 грудня відбулась дуже важлива для мешканців Ізяславського району подія — у центральній районній лікарні урочисто відкрили відділення анестезіології та інтенсивної терапії. Про це повідомила прес-служба Хмельницької ОДА.

Відділення загальною площею 155,4 кв. м розраховане на 6 ліжок — 4 ліжка загальної реанімаційної зали, 1 ліжко в дитячій палаті та 1 ліжко в ізоляторі. У відділенні 5,5 штатних одиниць лікарів, 6,5 штатних одиниць анестезистів, 6 штатних одиниць медичних сестер та 5 штатних одиниць молодших медичних сестер.

Відділення оснащене всім необхідним для виведення з критичного стану важкохворих: моніторами для спостереження за роботою серцево-судинної системи, дефібриляторами, апаратами штучної вентиляції легень. Персонал відділення орієнтований у своїй роботі на проведення керованої комбінованої анестезії та впровадження інноваційних технологій. Усього на проведення робіт у відділенні використано 1 млн 512 тис. грн.

— Услід за відкриттям реконструйованого приміщення поліклініки Ізяславської ЦРЛ, міських амбулаторій ЗПСМ № 1 та № 2 Ізяславського РЦ ПМСД, придбання нового медичного обладнання та техніки — це черговий реальний крок влади Ізяславського району для забезпечення надання населенню краю якісних сучасних медичних послуг. Особливо хочу підкреслити, що кошти, які спрямували на нове відділення, віднайшла саме місцева влада, і лише завдяки консолідації зусиль влади та громади вдалося втілити в життя цей важливий проект, — зазначив голова Хмельницької ОДА Вадим Лозовий.

Відділення реанімації та інтенсивної терапії додатково отримало цілий набір дуже потрібного для збереження життя та здоров’я пацієнтів обладнання — дефібрилятор від Ізяславської міської ради, апарат штучної вентиляції легень від Білотинської сільської ради, монітор пацієнта від Клубівської сільської ради, комп’ютер від КП «Ізяславтепломережа», медичне обладнання від колективу Ізяславського РЦ ПМСД та від колективу гінекологічного відділення Ізяславської ЦРЛ.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці