На Хмельниччині на одну вакансію претендували 5 безробітних

У січні–листопаді послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 32,4 тис. безробітних громадян.

— З початку року більше 6 тис. роботодавців поінформували Хмельницьку обласну службу зайнятості про потребу у кваліфікованих працівниках. Завдяки активній співпраці майже 67 % вакансій було укомплектовано, — зазначив директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня.

Майже 65 % вакансій припадають на робітничі професії: металообробки, будівництва, транспорту, агропромислового комплексу, сфери торгівлі та послуг. Користуються попитом: менеджери, бухгалтери, економісти та інженери з досвідом роботи, лікарі, вчителі. Крім того, існує потреба в робітниках найпростіших професій — підсобні робітники, прибиральники, двірники, вантажники та інші.

За сприяння обласної служби зайнятості, з початку року 22,1 тис. осіб були працевлаштовані, в тому числі 12,4 тис. зареєстрованих безробітних, 4,5 тис. осіб проходили професійне навчання, 4,3 тис. осіб були залучені до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Зазначимо, що станом на 1 грудня 2018 року кількість зареєстрованих безробітних становила 10,1 тис.осіб, в тому числі 391 військовослужбовець — учасники АТО та 36 осіб з числа внутрішньо переміщених. Актуальними залишались 2,2 тис. вакансій, на одну вакансію претендували 5 безробітних.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «На Хмельниччині на одну вакансію претендували 5 безробітних»

 1. Голый Вася коментує:

  Как красиво поют: “Ак­ту­аль­ни­ми за­ли­ша­лись 2,2 тис. ва­кан­сій, на од­ну ва­кан­сію пре­тен­ду­ва­ли 5 без­ро­біт­них.”

  А как же логика???

  При таком количестве претендентов, вакансии должны моментально быть заняты. А они “за­ли­ша­лись”.

  Да не хотят люди работать на пана по 12 часов, в диких условиях, за маленькую зарплату. И в результате – пролететь с субсидией, что просто убивает смысл этой работы.

  Вот на новом Майдане дадут по 100 долларов в день, за вынос Пэти вперёд ногами – и все сразу заполнят майданные вакансии:))) И без “Хмель­ницької об­ласної служ­би зай­ня­тос­ті”.

  А до тех пор – “крокодил не ловится, не растёт кокос”.

  Песня в тему: https://tinyurl.com/y8dy5umz


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці