Останнє у 2018-му оздоровлення екс-залізничників відбудеться на Хмельниччині

1 грудня колишні працівники регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» вирушать на двотижневий курс оздоровлення до лінійної лікарні селі Клубівці Хмельницької області, повідомляє прес-центр ПАТ «Укрзалізниця».

Це завершальний у поточному році заїзд пенсіонерів Південної залізниці до оздоровчих закладів.

Цьогоріч 66 ветеранів-залізничників пройшли курс оздоровлення на базі лінійної лікарні села Клубівка Хмельницької області.

Загалом упродовж 2018 року філія «Південна залізниця» організувала оздоровлення та відпочинок у спеціалізованих оздоровчих закладах України для півсотні ветеранів-залізничників.

Цього літа ми вже писали про лінійну лікарню в селі Клубівці, де завершувався період оздоровлення залізничників Львівщини та Тернопільщини. Також вийшов ряд статей про те як змінилося село, в яке, свого часу, меценат Георгій Кірпа вклав мільйони гривень.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «Останнє у 2018-му оздоровлення екс-залізничників відбудеться на Хмельниччині»

  1. Shershen коментує:

    В Україні є 6 залізниць. В нашому регіони проходить Південно-Західна залізниця. І оздоровчо-реабілітаційний центр, так званна лінійна лікарня, знаходитья у відомстві Південно-Західної залізниці, а не Південної залізниці. На фото з вивіскою білим на синьому написано. Автору статті пропоную хоч трішки вивчити залізниці України та їх географічне положення на карті України. У крайньому випадку поцікавитись в інтернеті або в залізничників. Майбудь автор взагалі не має уяву про залізницю, а залізничну інфраструктуру бачив лише на малюнках, фото, інтернеті……..


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці