Понад 30 тисяч родин Хмельниччини отримали субсидії

Понад 30 тисяч родин Хмельниччини отримали субсидії

У жовтні субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг отримували 31,8 тис. домогосподарств.

З початку року за субсидіями для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг звернулось 216,9 тис. домогосподарств, що на 40 % менше, ніж у січні–жовтні 2017 року. При цьому на домогосподарства в міських поселеннях припадало 60 % таких звернень, у сільській місцевості — 40 %.

У січні–жовтні призначено субсидії 126,9 тис. домогосподарств, із них у міських поселеннях — 72,5 тис. домогосподарств, у сільській місцевості — 54,4 тис. Порівняно з відповідним періодом 2017 року кількість таких домогосподарств зменшилась в 2,5 рази.

Сума субсидій, призначених домогосподарствам, у січні–жовтні становила 39,3 млн грн (у міських поселеннях — 28,0 млн грн, у сільській місцевості — 11,3 млн грн), проти 153,2 млн грн у січні–жовтні 2017 року.

Сума перерахованих субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг організаціям, що надають домогосподарствам житлово-комунальні послуги, у січні–жовтні становила 2131,9 млн грн (із них у міських поселеннях — 1192,9 млн грн, у сільській місцевості — 939,0 млн грн), що менше порівняно з відповідним періодом 2017 року на 10 %. Заборгованість бюджетів за субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг перед організаціями, що надають домогосподарствам житлово-комунальні послуги, на кінець жовтня становила 227,4 млн грн.

Крім цього, у січні–жовтні 26,2 тис. домогосподарств призначено субсидії готівкою на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, з них у міських поселеннях — 2,9 тис. домогосподарств, у сільській місцевості — 23,3 тис. Кількість домогосподарств, яким було призначено субсидії, порівняно із відповідним періодом 2017 року зменшилась на 11 %.

За січень–жовтень сума призначених субсидій цього виду становила 76,8 млн грн (у міських поселеннях — 9,3 млн грн, у сільській місцевості — 67,5 млн грн), у відповідному періоді минулого року — 81,1 млн грн (у міських поселеннях — 9,4 млн грн, у сільській місцевості — 71,7 млн грн).

Середній розмір призначеної субсидії на одне домогосподарство в жовтні зменшився порівняно з жовтнем 2017 року на 5 % і становив 2661,0 грн.

У січні–жовтні сума субсидій готівкою, отриманих домогосподарствами на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, становила 78,0 млн грн, у відповідному періоді 2017 року — 58,9 млн грн.

Нагадаємо, дізнатися, чи призначено субсидію можна он-лайн.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоУ Шепетівській РДА нагадують про закінчення терміну подання документів на субсидію
Де вигідні умови по кредиту готівкою в Україні?
Нацсоцслужба розпочне перевіряти надавачів соціальної допомоги
Особливості та переваги готівкового кредиту та інших позик в UKRSIBBANK
У Шепетівському районі автоматично призначили субсидії понад 7700 господарствам
Для 1,7 млн громадян субсидію перепризначено автоматично

Читайте у цій рубриціЗниклого юнака з півдня знайшли у хмельницькому готелі
В одній з громад Хмельницького району запроваджуються додаткові карантинні обмеження
На прилавки магазинів Хмельниччини потрапило небезпечне куряче м’ясо
Із 23 жовтня на Хмельниччині запроваджують нові карантинні заходи
Рецидивіст під час прогулянки Хмельницьким безпричинно поранив ножем юнака та чоловіка
Хмельничанин незаконно переправляв осіб через кордон України