Нетішинське водосховище зариблюють коропом, білим амуром та товстолобиком

На минулому тижні, 1 листопада, на водоймі-охолоджувачі Хмельницької АЕС розпочались роботи із вселення водних біоресурсів, повідомило Державне агентство рибного господарства. До водойми планують випустити 40 000 екземплярів цьоголітки білого амура, 90 000 екземплярів цьоголітки коропа та 110 000 екземплярів цьоголітки білого товстолобика.

Зариблення контролюватимуть представники Хмельницького рибоохоронного патруля.

Вселення водних біоресурсів проводиться за кошти користувача у рамках виконання Програми розвитку рибного господарства на 2018–2022 роки.

Відповідно до заявки процес зариблення триватиме до 10 листопада.

Раніше Управління Держрибагентства у Хмельницькій області розробило Програму розвитку рибного господарства Хмельницької області на 2018–2022 роки. Ресурсне забезпечення виконання Програми здійснюється за рахунок фінансування місцевого бюджету та коштів суб’єктів рибогосподарської діяльності. Загальна сума виділених коштів становить 23 млн 813 тисяч грн. Згідно Програми будуть зариблені такі водні об’єкти області: водойма-охолоджувач Хмельницької АЕС, Новоконстянтинівське та Щедрівське водосховища, а також річки Горинь, Смотрич, Жванчик, Збруч та Південний Буг.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці